Zespół

Agnieszka Latusek

Agnieszka Latusek

Urodzona w 1986 roku, mieszka i pochodzi z Tychów. Skończyła Pedagogikę Specjalną na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Jest absolwentką Szkoły Muzycznej I stopnia im. Feliksa Rybickiego w Tychach oraz Ogniska Muzycznego, w klasie śpiewu estradowego. Śpiewa od czasów szkoły średniej, gdzie zakochała się w piosence francuskiej i Edith Piaf.
Śpiew od niespełna dwóch lat musiał ustąpić pierwszeństwa największej miłości jej życia jaką bez wątpienia jest córeczka, 5 letnia Hania. Od czterech lat należy do Teatralnej Grupy Wielozadaniowej w MCKiS w Jaworznie.
W 2011 roku wzięła udział w programie Szansa na Sukces z udziałem zespołu Blue Cafe i znalazła się w gronie laureatów tego programu. Ponadto jest również laureatką wielu innych festiwali. Jej guru muzycznym jest Aretha Franklin. Słucha przeróżnej muzyki, najbliższe jednak jej sercu są brzmienia soulowe. Twierdzi jednak, że gust muzyczny kształtuje się przez całe życie.

Jej największym estradowym przeżyciem był udział w programie X Factor. Fakt, że zdobyła z zespołem The Chance III miejsce w programie X Factor jest dla niej powodem do ogromnej dumy i dzięki doświadczeniom zdobytym w trakcie tego programu jest całkowicie pewna, że w trójkę, tworząc The Chance mogą przenosić góry

Monika Marcol

Urodzona w 1994 roku, urodziła się i mieszka w Rybniku. Uczęszczała do Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Rybniku, do klasy fortepianu. Aktualnie studiuje kierunek Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie.
Jest laureatką wielu festiwali i konkursów wokalnych zarówno wojewódzkich jak i o zasięgu ogólnopolskim. Swoją przygodę ze śpiewaniem zaczęła w zespole wokalno-instrumentalnym Remedium, działającym przy OPP Przygoda w Rybniku, prowadzonym przez Agnieszkę Janas. W przeszłości współpracowała również z zespołem wokalnym Panie i Panowie.

Jest stypendystką Stowarzyszenia Sztuki Wokalnej Natural Voice Perfection z Krakowa.

Klimatami muzycznymi, które najgłośniej grają w jej sercu są: soul, r&b, pop, jazz, funk, gospel. Idolami muzycznymi zdecydowanie stali się Joss Stone, Christina Aguilera, Aretha Franklin, Kuba Badach, Jessie J.

Magdalena Adamiak

Urodzona w 1988 roku, mieszka w cudownej Wsi Bykowce w powiecie sanockim.
Jest absolwentką PSM II st. im. Wandy Kossakowej w Sanoku. Uczyła się w klasie akordeonu. Z muzyką związana jest od dziecka. Już od najmłodszych lat próbowała swoich sił na różnorodnych konkursach i festiwalach, choć tak naprawdę największą przygodą i ogromnym sukcesem jest jej udział w programie X Factor ,w którym poznała dwie cudowne kobietki, a co tego było owocem to już dobrze wiecie. Lubuje się w muzyce gospel, r’n'b oraz pop. Jej wzorem wokalnym jest niewątpliwie Alicia Keys.
Marzy by za jakiś czas ktoś zapytany o swojego muzycznego idola odparł bez zastanowienia: „zespól THE CHANCE”

Możliwość komentowania jest wyłączona.